...

14 računalnih stolova: rješenja u modernom stilu

Ovaj komad namještaja trebao bi kombinirati dvije kvalitete: funkcionalnost i estetiku. Što nam danas mogu ponuditi dizajneri? Odgovor na ovo pitanje nalazi se u našoj kolekciji fotografija.

Čini se da u uvjetima modernog tehnološkog napretka računalni stol u stanu nije potreban: možete raditi s tabletom na kauču i provjeriti poštu barem u kupaonici sa pametnog telefona. Međutim, postoji niz zanimanja i zadataka za koje je potrebno imati računalni stol u kući, snažnu sistemsku jedinicu i zaslon s velikom dijagonalom. U našem izboru fotografija računalnih stolova najbolji proizvodi vodećih proizvođača: transformatorski stolovi, pokretne konstrukcije, kutne kompozicije; jednostavni minimalistički ili s funkcionalnim dodacima, izrađeni od stakla ili masivnog drveta, s unutarnjim LED osvjetljenjem i s pločom stola u kožnoj završnoj obradi. Bilo koji oblik, stil, Cijena-odaberite svoj računalni stol!

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Antonio

    Imate li na raspolaganju fotografije navedenih računalnih stolova?

    Odgovori
  2. Leona Vuković

    Imate li još slika ili opisa tih računalnih stolova u modernom stilu? Želio bih vidjeti kako izgledaju i možda pronaći inspiraciju za svoj dom. Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare