...

22 blagovaonska stola s bogatim dekorom

Stol je kompozicijsko središte i glavni naglasak u dizajnu blagovaonice. Luksuzno uređen stol ili model izvanrednog dizajna može biti veličanstven ukras kuće za nekoliko generacija.

S obzirom na primarnu ulogu ovog predmeta interijera, sasvim je razumljiva želja svakog dobrog vlasnika da pronađe neobičan stol koji će oduševiti obitelj i oduševiti goste kuće. Neobičan stol čine izvanredni dizajn, korišteni materijali, bogat dekor. Možda najčešća opcija dekora— intarzije & # 40; nazivaju se i intarzije ili intarzije & # 41;. Mozaična slika na radnoj površini najčešće je izrađena od drveta ili furnira u kombinaciji s drugim materijalima: sedefom, metalima itd. Prekrasan stol može biti izrađen ne samo od drveta, već i od drugih materijala ili njihovih kombinacija— stakla, metala, granita, mramora ili kompozita.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Juraj

    Koje boje su stolnjaci na tim blagovaonskim stolovima i koje vrste dekora se koriste za ukrašavanje?

    Odgovori
  2. Karlo Topić

    Koliko košta najam ovih blagovaonskih stolova s bogatim dekorom na adresa 22?

    Odgovori
Dodaj komentare