...

14 dječjih kreveta s radnim prostorom

Djetinjstvo je vrijeme čuda i magije. Mjesto za spavanje s igraonicom ili radnim mjestom ispod izvrsna je prilika ne samo da kompaktno opremite vrtić, već i da djetetu pružite svoj jedinstveni svijet.

U OBI predškolca-mlađeg školarca dječji krevet najčešće je t.n. «krevet u potkrovlju". Ovo je mjesto za spavanje ispod stropa i slobodna niša ispod njega. Dizajneri nude ogroman broj opcija– sheme boja za dječake i djevojčice, krevet u potkrovlju s radnim prostorom, mogućnost organiziranja drugog mjesta za spavanje i čitavih igraćih kompleksa. Zanimljive mogućnosti za stariju djecu– transformatorski sustavi koji vam omogućuju stvaranje kompozicija za igre, aktivnosti ili opuštanje. Najkompaktnija opcija– kreveti s uvlačivim stolom.

Međutim,"potkrovlje" nije prikladno za svaku sobu: s malom visinom stropa morate potražiti druge mogućnosti. Izvrsno rješenje bili bi kreveti s integriranim stolom— svojevrsni obrazovni i spavaći kompleksi koje je u tvornici sastavio proizvođač namještaja. Takav dječji krevet s radnim prostorom– izvrsno rješenje za male prostorije: svaki metar površine koristi se što učinkovitije.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Marko

    Imate li više informacija o dječjim krevetima s radnim prostorom? Gdje mogu pronaći takve krevete i koje su njihove prednosti? Hvala!

    Odgovori
  2. Mateo Kovačić

    Koliko je cijena ovih kreveta s radnim prostorom i gdje mogu dobiti više informacija o njima?

    Odgovori
Dodaj komentare