...

13 ortopedskih madraca bez opruga

Ortopedski madraci izrađeni od najboljih materijala na temelju najnovijih znanstvenih dostignuća ključ su mirnog, zdravog sna. To su takvi modeli bez proljeća-u našem uredničkom izboru.

Za zdrav san

Dobar madrac– ključ vašeg punog i ugodnog sna. Stoga njegovoj kupnji treba pristupiti sa svom mogućom odgovornošću. Odavno je dokazano da je samo ortopedski madrac što udobniji i zdraviji: osigurava strogo vodoravni položaj kralježnice, učinkovito rasterećujući mišićno-koštani sustav kada spavate.

Odlazak u dućan za ortopedski madrac, slijedite jedno pravilo i sigurno ne možete pogriješiti u izboru: više slojeva– veća udobnost. Jedan od najboljih s pravom se smatra ortopedskim madracima bez opruga izrađenim na osnovi poliuretanske pjene i lateksa. Proizvođači koriste materijale koji ne uzrokuju alergijske reakcije. Madraci od lateksa prilagođavaju se anatomskim značajkama tijela, lako se savijaju ispod bokova i pružaju čvrstu potporu u vratu, donjem dijelu leđa, koljenima.

Ništa manje dobra amortizacija nisu opružni madraci od poliuretanske pjene– sintetički analog lateksa. Madraci od lateksa i poliuretanske pjene mogu se koristiti na krevetima s podesivom bazom– promijenite geometriju kreveta kako želite, madrac će lako ponoviti sve njegove obline. Međutim, madraci bez proljeća dobri su i sami– obloženi su s nekoliko slojeva udobnosti. Unutar madraca održava se optimalna cirkulacija zraka. Moderni modeli također su opremljeni sustavom puhanja i ispuhivanja zraka. Pritiskom na tipku na upravljačkoj ploči možete prilagoditi stupanj krutosti ortopedskih madraca bez opruge svojoj težini i visini. Široki madraci opremljeni su neovisnim sustavima za podešavanje svakog ležaja.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nives Čuljak

    Imate li nekih preporuka za kupovinu ortopedskog madraca bez opruga? Želim pronaći udoban madrac koji će mi pružiti potporu i olakšati bolove u leđima. Koje marke madraca su najbolje ocijenjene ili imate li osobno iskustvo s nekim od njih? Hvala vam unaprijed na vašim prijedlozima i savjetima!

    Odgovori
Dodaj komentare