5 novih načina kombiniranja dodataka iz različitih razdoblja

Tko je rekao da 12 četvornih metara ne može biti poligon za odvažne eksperimente?! Dizajnerica Ekaterina Saranduk lako je dokazala suprotno – njezin dizajn spavaće sobe s malim prostorom cijenio je žiri natjecanja "Najbolji dizajn spavaće sobe".

Informacije o objektu. Spavaća soba na 12 kvadrata.

Želje kupca. Ukrasite unutrašnjost spavaće sobe od 12 četvornih metara. m u modernom stilu i naselite 12 kvadrata elegantnim dodacima.

Odluka dizajnera. Ovaj dizajn spavaće sobe je 12 četvornih metara. M je proveden 2013. godine. Vlasnica stana već godinama, ali mlada u srcu. Djeca su odrasla i pobjegla, tko gdje. Došlo je vrijeme da uživa u slobodnom vremenu. Njezin aktivni životni položaj predložio je dizajnerici Ekaterini Saranduk ideju za uređenje interijera. Odlučili su ne ispuniti unutrašnjost spavaće sobe glomaznim namještajem, jer je površina spavaće sobe vrlo mala, a postoji opasnost od preopterećenja spavaće sobe. Fotografija pokazuje da je dizajn spavaće sobe od 12 m2 jednostavan i koncizan, najmanje namještaja, predmeti imaju lagane oblike. Glavna značajka projekta— u vještoj kombinaciji namještaja, tekstila i pribora iz različitih razdoblja.

5 trikova koje treba ponoviti

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nina Babić

    Koja su točno razdoblja o kojima se radi i ima li nekih preporuka ili savjeta kako uspješno kombinirati te dodatke?

    Odgovori
Dodaj komentare