25 minimalističkih spavaćih soba

Lakonski dizajn i funkcionalizam stila pružaju unutarnji mir i visok stupanj udobnosti-uvjeti potrebni za opuštanje i dobar odmor.

Izražajna sažetost

Funkcionalizam– «kamen temeljac", temelj minimalizma interijera. Dizajn i dizajn namještaja ovog stila podređeni su ovoj ideji. Stoga su komadi namještaja u spavaćoj sobi u minimalističkom stilu lišeni pretjerane dekorativnosti. Imaju jasne geometrijske oblike, ali u biti– izuzetno utilitaristički.

Živjeti u minimalističkom interijeru– zadovoljstvo je. Organiziran je na takav način da pruža udobnost i ugodan oku. Središnje mjesto u unutrašnjosti spavaće sobe u minimalističkom stilu zauzima krevet, točnije– niski krevet na postolju ili futon krevet & # 40; takav krevet ima površinu madraca manju od površine podija & # 41;. Ostali komadi namještaja u spavaćoj sobi mogu se izbrojati na prste– minimalizam ne dopušta unutarnje ekscese.

U modernoj spavaćoj sobi u minimalističkom stilu moguće je susjedstvo materijala prirodnog i umjetnog podrijetla; mat, grube teksture i polirane površine– pod uvjetom da se ne "sukobljavaju", i skladno se kombiniraju jedni s drugima. Shema boja interijera spavaće sobe u minimalističkom stilu– lagana, suzdržana. Prirodne boje & # 40 su dobrodošli; Crna, siva, bijela, boja cigle, drvo & # 41;. Zato su u tako lakonskom interijeru u svakom pogledu naglasci u boji od posebne važnosti.

Naš urednički izbor fotografija pomoći će vam da stvorite svoj interijer spavaće sobe u minimalističkom stilu, dajući atmosferu unutarnjeg mira i priliku za opuštanje.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Domagoj

    Kakve su prednosti minimalističkih spavaćih soba i da li se u njima lakše opuštate i udobnije spavate?

    Odgovori
  2. Matija Barić

    Kako postići minimalistički izgled spavaće sobe?

    Odgovori
Dodaj komentare