15 hi-tech spavaćih soba

Hladna, suzdržana paleta boja, lagani i tehnološki dizajni, funkcionalnost na najvišoj razini – upravo takve kvalitete ima spavaća soba u stilu visoke tehnologije.

Funkcionalnost i udobnost

Klasična hi-tech personificira trijumf moderne tehnologije. To je stil metropole koji se široko koristi za oblikovanje korporativnih institucija– banke, tvrtke, uredi– i ne izazivajući asocijacije na takozvanu "kućnu udobnost". Ipak, dizajneri su hi-tech prilagodili unutrašnjosti kuće, dodajući visok stupanj udobnosti &#40 funkcionalnosti i izražajnoj sažetosti tehnološkog stila; i"udobnost doma" lijevo na raspolaganju stilu zemlje & # 41;.

Hi-tech spavaća soba izgleda utilitarno, pa čak i asketsko. Njegova individualnost stvorena je kombinacijom hladnih, kontrastnih boja, korištenjem ravnih linija i elementarnih oblika. Dizajn namještaja je što jednostavniji i geometrijski, međutim, a možda i zahvaljujući tome, zajedno daju interijeru izvanredan izgled.

Dijelovi, pribor i materijali igraju važnu ulogu. Na primjer, visokotehnološki krevet može biti neobičan zbog dizajna baze– noge se mogu zamijeniti trkačima, postoljima, čvrstim postoljem. Teško je zanemariti moderan završetak kućišta, za koji se koriste Tkanina, Koža, sjajni lak, furnir, furnir.

Budući da hi-tech pretpostavlja naprednu funkcionalnost, krevet vas može zadovoljiti podesivim uzglavljem i krevetom s promjenjivom geometrijom. Ostali komadi namještaja za spavaće sobe u visokotehnološkom stilu neće biti inferiorni u odnosu na krevet ni u pogledu boje ni u pogledu performansi. Prostrani, ali kompaktni ormarići s LED osvjetljenjem, ormarići"spojeni zajedno" s uzglavljem kreveta"odrastanje" od zidova polica na skrivenim nosačima– uz pomoć takvog namještaja lako je stvoriti dinamičan, moderan interijer.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Stjepan Bašić

    Koja je razlika između obične spavaće sobe i hi-tech spavaće sobe?

    Odgovori
Dodaj komentare