...

13 kuhinjskih slavina

Kuhinjska slavina punopravni je sudionik u radnom procesu koji se odvija u kuhinji. Koje modele kuhinjskih slavina nude današnji proizvođači, pokazuje ovaj izbor fotografija.

Promišljeni funkcionalizam

Praktičnost i funkcionalnost kuhinjskog sudopera uvelike ovise o izboru slavine. Moderne kuhinjske slavine– to je prije svega pametan dizajn. Svaka domaćica može odabrati mikser koji joj odgovara.

Ako se držite tradicije, gravitirate retro i ne koristite često sudoper u kuhinji, odlučit ćete se za elegantne slavine s dva ventila. Jednoručne slavine za kuhinju mnogo su prikladnije. Kako ne biste uvrtali poluge i ventile slavine, možete kupiti beskontaktnu kuhinjsku slavinu. Uključit će se"na zahtjev" – doveo sam ruke do izljeva, voda je tekla & # 40; ugrađena fotoćelija &#41 odgovorna je za opskrbu vodom;.

Izbor kuhinjskih slavina vrlo je velik kako u pogledu skupa funkcija, tako i dizajna. Koji preferirati– jednostruka ili dvostruka poluga, s okretnim izljevom ili s ispušnom kantom za zalijevanje na crijevu, beskontaktna ili mehanička, mesingana ili kromirana završna obrada, moderna ili retro? Naš izbor fotografija pomoći će vam da napravite pravi izbor.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lea Perković

    Koje su karakteristike i cijene tih kuhinjskih slavina? Također, ima li među njima i slavina s filtrom za vodu?

    Odgovori
Dodaj komentare