...

13 zidnih vješalica u hodniku

Ako u hodniku nema mjesta za ormar, vješalice za odjeću lako će ga zamijeniti. Možete kupiti tradicionalne kuke ili možete odabrati originalnu dizajnersku vješalicu, na primjer, u obliku grane stabla.

Umjesto ormara

Zidna vješalica u hodniku može postati, iako ne ekvivalentna, ali potpuno funkcionalna zamjena za ormar. Po dolasku kući na njega možete objesiti kaput ili jaknu, torbu ili kišobran-štap. Ako je vješalica također dopunjena policom, imat ćete gdje pohraniti kape i šalove.

Tradicionalna zidna vješalica u hodniku je šipka s kukama pričvršćenim na nju. Za klasične hodnike prikladne su zidne vješalice izrađene od drveta, tonirane ili ostarjele, s lijevanim ukrasnim kukama. A vješalica u završnoj obradi lakom ili u potpunosti izrađena od kromiranog metala– to je moderna opcija.

Ako želite da vješalica ne samo da služi kao utilitarni objekt interijera, već je i ukrašava, kupite originalni model. Na primjer, dizajneri vole igrati temu stabla– vješalice u obliku grana zasigurno će privući pažnju prijatelja koji su vas došli posjetiti. Ogledalo vješalica u obliku ženske siluete izgledat će izvanredno.

Kuke se često koriste kao zidne vješalice. Imaju prednost u odnosu na vješalice– kuke na zidu mogu se objesiti koliko god želite. Dizajn Kuka još je raznolikiji od dizajna vješalica– kuke u obliku lišća, raznobojnih kuglica, kuke u kombinaciji sa satovima ili svjetiljkama. Odaberite strog, razigran ili slikovit model– onaj koji će izgledati izražajno na zidu sobe i izdržati težinu ne samo torbice, već i gornje odjeće.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Helena Bošnjak

    Imate li prijedlog kako najbolje organizirati zidne vješalice u hodniku od 13 komada? Koje su najbolje metode da prostor izgleda uredno i funkcionalno?

    Odgovori
Dodaj komentare