...

25 vješalica iz Italije

Ormar za odjeću nije jedino unutarnje rješenje za hodnik. Može se zamijeniti podnom ili zidnom vješalicom, funkcionalnom i elegantnom.

Vješalica u hodniku– lijepo i ugodno

Vješalica u hodniku može se kupiti kao dodatak ormaru ili garderobi: na nju objesite šalove i lagane kabanice, stavite mokri kišobran u držač. Vješalica je sposobna ispuniti zadatak glavnog i jedinog komada namještaja namijenjenog spremanju sezonske odjeće, šešira i cipela.

Odlučite kakvu će ulogu vješalice igrati u vašem domu– Italija isporučuje najrazličitije modele izvrsnog dizajna. Podna vješalica zamijenit će ormar. Zidna uvijena "grančica" patinirani metal pogodan je kao ukras i za vješanje šešira na njega nakon šetnje.

Proizvođači namještaja s Apeninima ponudit će vam podne modele u obliku cvijeta krokusa, koralja, mladog hrasta s lišćem– takvi će modeli postati primjetan element u unutrašnjosti hodnika. Ako volite nešto tradicionalnije, zasigurno će vas oduševiti zidna vješalica u stilu imenika ukrašena profilom od drveta trešnje i lijevanim kukama. Minijaturnija opcija za klasični hodnik– vješalica-svjetiljka na izrezbarenom nosaču s kružnim kukama.

Talijanski proizvođači nude modele za svaku prigodu i ukus. Talijanske vješalice nisu samo atraktivne, već i funkcionalne. Na primjer, nekome će se činiti prikladnim figurirano ogledalo s dvije kuke . A netko će više voljeti stolicu s naslonom za ramena u spavaćoj sobi kako bi objesio jaknu ili praktičnu lutku od savijenog stakla.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Tea Burić

    Koja je svrha ovog teksta o vješalicama iz Italije? Želi li čitatelj saznati nešto konkretno o njihovom dizajnu ili funkcionalnosti? Također, ima li veze s modom ili su ove vješalice posebne na neki drugi način? Bilo bi korisno znati više konteksta kako bi se moglo postaviti relevantno pitanje.

    Odgovori
Dodaj komentare