...

13 zelenih ormara za knjige

Živa boja prirode ispunjava prostor energijom, a pritom ne odvlači pažnju na sebe. Zelena garmronizira s gotovo svim bojama spektra i ima ogroman broj zanimljivih nijansi.

Zelena boja ima tonički učinak na osobu. Međutim, ako još niste spremni živjeti u energičnom interijeru, odlučenom u zelenoj boji, ipak biste trebali razmisliti o barem jednom elementu namještaja ove boje. Na primjer, možete kupiti zeleni ormar za knjige. Poslužit će kao izvrstan naglasak u boji i neće narušiti vizualni integritet prostora. Uostalom, zelena se može kombinirati s gotovo svim bojama, osim možda ljubičaste. Ako je vaš interijer izrađen u hladnom rasponu, odaberite ormar za knjige u morskoj boji. Topla paleta bolje odgovara svijetlozelenoj nijansi.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Josip Matić

    Tko je naručio 13 zelenih ormara za knjige? Jesu li to posebni ormari za neku specifičnu svrhu ili samo obični ormari?

    Odgovori
Dodaj komentare