...

15 ormarića ispod sudopera

Naporima dizajnera skromni ormar ispod sudopera od čisto utilitarnog pretvorio se u spektakularan i elegantan komad namještaja.

Ormar ispod sudopera obavlja naizgled čisto utilitarnu funkciju. Takvi ormarići služe za spremanje deterdženata i ostalih kupaonskih dodataka, što podrazumijeva prostranost, prisutnost nekoliko polica ili ladica i upotrebu visokokvalitetnih dodataka. Međutim, naporima dizajnera skromni ormar ispod sudopera pretvorio se u moderan komad namještaja u kupaonici. Neki ormarići s konveksnim stranama i zakrivljenim nogama slični su francuskim komodama, drugi— na ormarićima u stilu Art Deco. Možete odabrati ormare ispod sudopera koji podržavaju bilo koji stil— od moderne do zemlje. U nekim slučajevima ormarići za umivaonik u asortimanu tvrtki nadopunjuju vodovodnu liniju ili kolekciju keramičkih pločica.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Davor

    Zašto je potrebno 15 ormarića ispod sudopera?

    Odgovori
  2. Marko Begić

    Jeste li mislili da je ispod sudopera 15 ormarića ili se radi o nečem drugom?

    Odgovori
Dodaj komentare