...

15 najboljih dječjih ormara

Dječji namještaj trebao bi odrasti s bebom: najvažniji čimbenik pri odabiru ormara za vrtić je dob djeteta.

Fotografije dječjih ormara jasno pokazuju: bebi, predškolcu i tinejdžeru potrebni su modeli potpuno različitog dizajna i unutarnjeg sadržaja. Za mlađe će najbolji izbor biti maštoviti dječji ormar, kao da je stvoren za spavaću sobu Malog princa ili princeze, ukrašen rhinestones, ukrašen slikama ili intarzijom. Za sobu tinejdžera prikladniji je"ozbiljan" ormar minimalističkog dizajna, s metalnim detaljima i rasvjetom. Međutim, bez obzira na to kako izgleda dječji ormar, moramo biti sigurni da su se proizvođači pobrinuli za njegovu sigurnost koristeći prirodne materijale i netoksične boje na bazi vode.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Viktor

    Koje su specifičnosti tih 15 najboljih dječjih ormara?

    Odgovori
  2. Roko Vlahović

    Koji su kriteriji korišteni za odabir ovih 15 najboljih dječjih ormana? Je li istraženo više brandova ili su samo odabrani random ormari? Koliko su ormari praktični i sigurni za djecu? Ima li mekanog zatvaranja vrata ili dodatnih sigurnosnih mehanizama? Molim Vas, podelite više informacija kako bismo donijeli informirani izbor.

    Odgovori
Dodaj komentare