...

13 najboljih pletenih sofe

Prozračna lakoća zaštitni je znak svakog pletenog namještaja. Uvijek izgleda sofisticirano i savršeno nadopunjuje bilo koji interijer.

U početku su se Pletene sofe izrađivale samo od onoga što je osoba mogla uzeti iz prirode: trske, trske, ratana, vinove loze ili grančica vrbe. Danas dizajneri nude rješenja ne samo od prirodnih materijala, već i od sintetičke "pletenice". A ako su ranije to bile izuzetno kompaktne sofe za 2-3 sjedala, tada moderni modeli pletiva mogu biti čak i modularni: napravite kutne kompozicije u obliku slova u, čak i arhipelage sofe.

Bilo bi pogrešno smatrati pletene sofe vanjskim namještajem. Doista, opcije od sintetičkih vlakana mogu se koristiti na vanjskim terasama i u vrtu. Ali modeli u cijelosti izrađeni od prirodne loze ili u pletenici dizajnirani su isključivo za kućne interijere.

Odabir sofe


Kauč na kauču od Acerasestauracija

Markov kauč iz Interneta

Kauč na Siciliji od oceana
Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Leon Kovač

    Koje su karakteristike najboljih pletenih sofa među ovih 13? Jesu li udobne? Kakav je materijal korišten? Koliko dugo traju? Imaju li garanciju? Je li dostupno više boja ili dizajna? Jeste li ih ikad izrazili zadovoljstvo s nekom od njih? Molim vas, podijelite svoje mišljenje kako biste mi pomogli u odabiru najbolje pletene sofe. Unaprijed hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare