...

15 pletenih kućnih stolica

Pletena stolica nije nužno vrtni atribut. Fotelja od ratana može se postaviti u dnevnu sobu, dodajući boju unutrašnjosti i označavajući prostor za opuštanje.

Većina nas doživljava pletene stolice isključivo kao namještaj za seosku kuću, čije je mjesto u vrtu ili na verandi. Međutim, s istim uspjehom stolica od ratana & # 40; kao i drugi pleteni namještaj & # 41; može se koristiti u unutrašnjosti gradskog stana, recimo, u zoni opuštanja.

Stolica od ratana može biti u potpunosti izrađena od ratana– odnosno, imati okvir od ratana i tkanje. Međutim, češći su kombinirani modeli u kojima se ratan koristi za stvaranje pletenice u području leđa i bočnih zidova, dok drvo ili metal djeluju kao okvir. Prilično spektakularna kombinacija je kombinacija ratana & # 40; tijelo stolice & # 41;, drvo ( nasloni za ruke, noge & # 41; i koža & # 40; jastuci ).

Suprotno prevladavajućim stereotipima, pletene stolice izrađuju se u različitim stilovima, ne samo u stilu zemlje. Fotelja od ratana može se, u principu, skladno uklopiti u bilo koji interijer, što je najvažnije– odaberite pravi model koji rezonira s postavkom. Dakle, u prodaji možete pronaći klasične stolice za ljuljanje, uredske stolice s elementima tkanja i viseće stolice za ljuljanje. A statusne pletene stolice u kolonijalnom stilu– ukrašena rezbarijama, umjetno ostarjela– nalikuju malim prijestoljima i mogu postati pravi dragulj vašeg doma.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ana Knežević

    Koliko dugo traje proces izrade ovih pletenih kućnih stolica? I gdje mogu pronaći više informacija o cijeni i dostupnosti?

    Odgovori
Dodaj komentare