...

24 kuhinje s barom za doručak

Bar za doručak moderan je naglasak koji uživa sve veću popularnost među dizajnerima interijera. Uz njegovu pomoć možete zanimljivo pobijediti čak i najobičniju sobu.

Gledajući fotografije kuhinja s šankom, teško je ne zaraziti se entuzijazmom dizajnera i proizvođača. Kome je takvo rješenje prikladno?
Najčešće se šank može naći u kuhinji-dnevnoj sobi. U ovom slučaju savršeno rješava problem zoniranja. Međutim, šank je sasvim prikladan u izoliranoj kuhinji. Klasični raspored uključuje radnu površinu na visini od 110-115 cm iznad poda, zajedno s visokim stolicama. Barski pult može postati dio otočne kuhinje. Takav višeslojni sastav omogućuje vam odvajanje"radnog područja" iz područja za jelo.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Antonio

    Ovaj tekst spominje da postoji 24 kuhinje s barom za doručak. Moje pitanje je: Gdje se mogu pronaći ove kuhinje?

    Odgovori
  2. Dina Katić

    Imate li možda fotografije tih 24 kuhinja s barom za doručak koje možete podijeliti? Također, možete li preporučiti neke najbolje stilove ili uređenja za ovu vrstu kuhinja? Hvala vam unaprijed!

    Odgovori
Dodaj komentare