...

24 neobična kuhinjska stola od stakla

Možda je to najneobičniji namještaj za ljude koji se ne žele pomiriti s uobičajenim. Tehnolozi oduševljavaju dizajnere, a oni nas rado iznenađuju.

Tko je rekao da stolovi za kuhinju od stakla moraju biti dosadni modeli u kojima je samo radna ploča izrađena od ovog materijala. Zašto ne nabaviti neobičan model. Recimo, s radnom površinom kroz koju se vidi zamršeni mehanizam transformacije?.. A što su zamršene noge i baze dizajnerskih modela, izrađene od raznih materijala: kovanog željeza, masivnog drveta, savijenih cijevi od nehrđajućeg čelika, poliuretana?.. Odaberite staklene stolove za kuhinju u različitim bojama, stupnjevima prozirnosti, mat i s uzorcima. Od visoke čvrstoće– višeslojni, Kaljeni ili vrlo debeli list.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 4
  1. Dino

    Koje su prednosti i nedostaci staklene kuhinjske stolice? Jesu li stabilne i izdržljive?

    Odgovori
  2. Josip

    Što mislite o ovom neobičnom kuhinjskom stolu od stakla? Da li mislite da je praktičan ili više estetski privlačan? Kako biste ga uklopili u svoj prostor i je li vam pružio inspiraciju za uređenje kuhinje? Voljela/lio bih čuti vaše mišljenje!

    Odgovori
  3. Nikola

    Gdje mogu pronaći ovakav neobičan kuhinjski stol od stakla?

    Odgovori
  4. Smilyana Dvorjak (author)

    Zanimljiv članak! Jesu li ovi neobični kuhinjski stolovi od stakla dostupni za kupnju? Gdje se mogu pronaći i koliko otprilike koštaju? Također, kakva je izdržljivost ovih stolova? Hvala na informacijama!

    Odgovori
Dodaj komentare