...

12 dječjih stolova za aktivnosti

Radni stol treba odabrati prema dobi djeteta. Koje modele obrazovnih stolova za djecu različitih dobnih skupina danas nude proizvođači?

Nastava– svjetlo!

Počevši od predškolske dobi do završetka prvo škole, a zatim visokoškolske ustanove, dijete uči. Da bi proces učenja tekao što ugodnije, roditelji bi se trebali pobrinuti za organizaciju djetetovog radnog mjesta u skladu s njegovom dobi.

Za dijete koje se upoznaje s bojama, geometrijskim oblicima, slovima i brojevima prikladan je jednostavan dječji stol za nastavu. Izvrsna opcija bila bi stol s klupom od stakloplastike, s lakirane površine od koje se lako može ukloniti neželjeni natpis ili uzorak. Nekome će se svidjeti tradicionalnija opcija– drveni stol ukrašen crtežima u tehnici minijature, s ladicom ispod sklopivog stola, gdje je prikladno držati knjige, olovke i bilježnice. Funkciju radnog stola u dječjoj sobi ponekad obavljaju čak i montirani moduli.

Dijete je odraslo, krenulo u školu, što znači da je vrijeme da prvi dječji stol za nastavu Zamijeni pravim stolom. Studijski stol možete kupiti kao dio seta namještaja ili odvojeno. Za učenike nižih razreda preporučljivo je kupiti stolove s podesivom visinom stola. U kompletu sa stolom, u pravilu se kupuje mobilna stolica koja raste s djetetom tijekom razdoblja studija.

Za djevojčice i djevojčice možete odabrati elegantan stol iz niza s postavkom s otvorenim i slijepim odjeljcima za pohranu, s kliznom policom za tipkovnicu i ladicama. Stolovi za dječake trebali bi izgledati moderno i funkcionalno– metalni okvir, radna ploča, čija se visina i kut nagiba mogu podesiti, ladice za knjige, listove papira, pribor za pisanje.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Matija Živković

    Gdje mogu pronaći ove dječje stolove za aktivnosti? Imate li prijedlog trgovine ili web stranice na kojoj ih mogu kupiti? Također, je li moguće saznati više informacija o tim stolovima, kao što su materijal, dimenzije ili boje koje su dostupne? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare