...

13 kuhinja od plastike

Glamurozni sjaj, mat respektabilnost, imitacija kamena i drveta – bilo koji dekorativni učinak dostupan je plastičnim kuhinjama. Najbolji modeli plastičnih kuhinja – na fotografiji ispod.

Plastika s više lica

Plastiku karakterizira visoka radna čvrstoća, neosjetljivost na vodu i toplinu, sposobnost dugotrajnog održavanja atraktivnog izgleda i izvrsna dekorativnost. Nije iznenađujuće da su plastične kuhinje praktične i elegantne. Uz sva svoja korisna svojstva, plastika je jeftin materijal. Dakle, čak i za dizajnerske kuhinje izrađene od plastike ponekad se postavljaju prilično pristupačne cijene. Kuhinje izrađene od plastike izuzetno su raznolike u estetskom smislu. Kuhinjske fasade izrađene od plastike mogu biti različitih boja i nijansi, mat ili sjajne. Sjajne površine izgledaju super moderno, a mat– mirno i konzervativno. Osim toga, kuhinjske fasade izrađene od plastike stilizirane su kao drvo, kamen, papir, koža, metal. Ne samo na fotografiji, već i"uživo" plastičnu imitaciju teško je razlikovati od izvornog materijala. Setovi različitih stilova prikazani na fotografiji dokazuju da plastični namještaj može naglasiti visoki status interijera.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Dino Kovačević

    Koje su prednosti i nedostaci kuhinja od plastike?

    Odgovori
Dodaj komentare