...

20 dvokrilnih ormara

Unatoč popularnosti ugrađenih ormara, gotov ormar ne odustaje od svojih pozicija. Pogledajmo koji se modeli danas mogu naći u prodaji.

Danas ormar sve više ustupa mjesto ugrađenom ormaru– zauzima manje prostora, što je definitivno plus za vlasnike malih stanova. Međutim, postoje u gotovim ormarima za odjeću– pogotovo one izrađene na stari način– određeni jedinstveni šarm koji je lišen čak i najljepših ugrađenih ormara.

Samo sretni vlasnici prostranih apartmana mogu si priuštiti čvrstu dvokrilnu garderobu– u malom stanu takav će se namještaj činiti previše glomaznim. Imajući iste slobodne metre, možete postati vlasnik ne samo udobne garderobe, već i pravog umjetničkog predmeta! Moderna dvokrilna garderoba može biti ukrašena rezbarijama, ručno oslikanim i umjetnom patinom. Svi ovi umjetnički trikovi izgledaju vrlo impresivno i stvaraju atmosferu vremena kada je svaki komad namještaja izrađen ručno i s dušom.

Naravno, nisu svi ormari koji se danas nude imaju klasičan izgled. Opremljen kliznim vratima i sjajnom fasadom, dvokrilni ormar u modernom stilu izgleda vrlo moderno i savršeno se uklapa u lakonski interijer.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Helena Bošnjak

    Koliko visokih dvokrilnih ormana imate u ponudi?

    Odgovori
Dodaj komentare