...

13 kutnih kauča na razvlačenje

Sanjate o prostranom kutku za opuštanje za svoju dnevnu sobu? Kupite kutnu sofu. Sposobnost proizvoda da se pretvori u široki krevet bit će ugodan funkcionalni dodatak njegovom elegantnom izgledu.

Geometrija kuće

Kutna garnitura– proizvod je tradicionalno glomazniji i složeniji od uobičajene linearne sofe. Ipak, čak i za mali dnevni boravak možete kupiti model prave veličine s potrebnim skupom funkcija. Modeli za prostrane dnevne sobe– to su nestandardni dizajni sastavljeni od skupa modula koji se mogu kombinirati na različite načine, stvarajući nove mogućnosti konfiguracije. Važno je da"kućni konstruktor" također je bio prikladan za upotrebu, a ne samo da je zabavljao pogled svojim elegantnim izgledom.

Kutna garnitura omogućuje vam korištenje kutova prostorije koji nisu dostupni za postavljanje drugog namještaja. Zahvaljujući mehanizmima transformacije, može se sklopiti u kutni kauč na razvlačenje.

Kutna garnitura s krevetom omogućit će vam da riješite dva kućna problema odjednom– pružit će udoban prostor za rekreaciju i pružiti glavni ili"gost" mjesto za spavanje. Najčešće je kutni kauč na razvlačenje opremljen mehanizmom transformacije"dupin" – vez je formiran od naslona, sjedala i uvlačivog dijela. Još jedan mogući bonus kutnog kauča na razvlačenje– kutija za kunalje predviđena ispod sjedala: nema potrebe da se svako jutro češete po glavi gdje staviti jastuke i deke.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Dino Kovačević

    Mogu li vidjeti slike i cijene tih kutnih kauča na razvlačenje? Također me zanima jesu li dostupne određene boje ili materijali za odabir. Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare