...

14 upečatljivih noviteta izložbe u Milanu 2013

Salon namještaja u Milanu Naina najvažniji je događaj godine za europsku i globalnu industriju namještaja. Ovdje debitiraju sve najsvjetlije i najmodernije Novosti i formiraju se glavni trendovi modernog tržišta namještaja. Predlažemo da se uvjerite da niste ništa propustili.

Od 16. do 19. Listopada U Zagrebu je održana Izlazna sjednica glavne europske izložbe namještaja, Milanskog salona namještaja— iSaloni WorldWide Moscow 2013. Ovogodišnjem pregledu prisustvovalo je 557 tvrtki iz Italije, Belgije, Francuske, Njemačke, Nizozemske i Španjolske, kao i 19 vodećih Hrvatskih i talijanskih publikacija o dizajnu i interijeru.

Na izložbenom prostoru bilo je moguće pronaći kolekcije namještaja koje su prvi put predstavljene, kao i mnoge zanimljive stvari koje su prikazane na proljetnoj milanskoj sjednici. Ako ove godine niste uspjeli posjetiti Milano, predlažemo da se upoznate s našim izborom svih najzanimljivijih i najsvjetlijih koje su predstavile vodeće tvornice.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Tomislav Mihaljević

    Koje su najfascinantnije stavke izložbe u Milanu 2013. koje bih svakako trebao vidjeti?

    Odgovori
Dodaj komentare