...

12 kliznih ormara u spavaćoj sobi: novo 2012.

Modeli ovogodišnjih ormara ne samo da su prikladni za upotrebu, već i izgledaju stilski. Njihove fasade ukrašene su ukrasnim umetcima, ogledalima, pa čak i digitalnom tehnologijom.

Klizna fasada

Klizni ormar u spavaćoj sobi na fotografiji ovdje objavljenog izbora predstavljen je najboljim modelima– noviteti 2012. Oni su prvi put prikazani na aprilskoj izložbi Amapina, koja se održava u sklopu Amapina u Milanu ( Italija ).

Kupnja ormara u spavaćoj sobi vrijedi iz nekoliko razloga. Prvo, ergonomski je, pogodan i za prostrane i za sobe s malom površinom– vrata se kreću duž fasade i ne "jedu" slobodni prostor sobe. Drugo, uz svu vizualnu kompaktnost, klizni ormar u spavaćoj sobi je prostran: njegovo unutarnje punjenje često je dovršeno po nalogu kupca, a police, vješalice, ladice, klizni dijelovi mogu biti onoliko koliko želite. I najbolji dio– klizni ormar izgleda stilski, dizajn njegove fasade ponekad je zamršen i izražajan, što pozitivno utječe na unutrašnjost spavaće sobe.

Ormari su izrađeni od prirodnog drva, metala, završeni mat ili sjajnim lakom, furnirom. Vrata se često odlikuju složenim reljefnim dizajnom– ukrašeni su dijagonalnim umetcima, kombinacijama izbočenih i"udubljenih" elementi. Staklo u boji, zrcalne ili lakirane ploče izmjenjuju se s drvenim oblogama.

Klizni ormar u spavaćoj sobi može se kombinirati s policama za knjige, otvorenim odjeljcima za pohranu ukrasnih dodataka. Unutar njega može se osigurati LED pozadinsko osvjetljenje. Ako u spavaćoj sobi nema mjesta za TV opremu, a želite gledati televizor prije spavanja, kupite klizni ormar čija je fasada opremljena plazma pločom.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lea Rukavina

    Koliko tih ormara još uvijek ima na raspolaganju i koja je njihova cijena?

    Odgovori
Dodaj komentare