15 kliznih ormara zanimljivog dizajna

Postoji mnogo toga za izabrati: klizni ormari zadivljuju raznolikošću dizajna i unutarnjeg sadržaja, kao i obiluju brojnim skrivenim mogućnostima.

Modeli kliznih ormara beskrajno su raznoliki. Većina ljudi dizajn ormara smatra izumom posljednjih desetljeća. Međutim, namještaj s kliznim elementima postojao je već u doba Napoleona Bonapartea. Dizajneri koji koriste prirodno drvo kao materijal i ukrašavaju klizne ormare elegantnim rezbarijama okreću se tim drevnim vremenima. Pristalice modernog dizajna odabiru furnir i staklo. Različiti modeli kliznih ormara predstavljeni su u našoj kolekciji fotografija. Međutim, fotografije kliznih ormara ne odražavaju u potpunosti njihove prekrasne mogućnosti— proizvođači ormariće opskrbljuju dodatnim ugodnim "bonusima": određena vrsta drva svojim mirisom plaši moljce, a kad se vrata otvore unutar ormarića, upali se svjetlo… Postoji mnogo toga za izabrati!


Također pročitajte:

  • 11 ormara u boji
  • 13 vrhunskih ormara
  • 15 ugradbenih ormara

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 4
  1. Fran

    Koji su materijali korišteni u izradi tih kliznih ormara i jesu li dostupni u različitim bojama?

    Odgovori
  2. Ivan

    Koja je cijena tih ormara? Gdje se mogu kupiti? Imate li ih dostupne u različitim bojama? Potrebna mi je nova komoda za svoju sobu i ovi ormari izgledaju zaista privlačno. Hvala!

    Odgovori
  3. Filip Knežević

    Molim Vas, možete li mi reći gdje mogu pronaći 15 kliznih ormara zanimljivog dizajna? Želim osvježiti izgled svog doma i ovi ormari zvuče kao savršen dodatak. Ako imate informacije ili preporuke, bio bih zahvalan!

    Odgovori
    1. Marko

      Naravno! Preporučujem da potražite klizne ormare u specijaliziranim trgovinama namještajem ili online trgovinama koje nude širok raspon dizajna. Također možete provjeriti lokalne sajmove namještaja ili kontaktirati proizvođače namještaja za personalizirane opcije. Ako tražite nešto jedinstveno, možda biste željeli potražiti lokalne obrtnike ili dizajnere namještaja koji mogu stvoriti ormare prema vašim željama. Sretno s osvježavanjem izgleda svog doma!

      Odgovori
Dodaj komentare