...

8 domaćih zidova za dnevnu sobu

Teško je zamisliti unutrašnjost dnevnog boravka bez zida-prostran i funkcionalan sustav za pohranu. Koje modele zidova nude Hrvatski proizvođači?

Modularni dizajni

Moderni zidovi za dnevnu sobu– to su elegantni i funkcionalni dizajni koji štede prostor u sobi, a opet su dovoljno prostrani da mogu pohraniti veliku količinu stvari.

Glavna prednost zidova za dnevni boravak je da su modularni sustavi. Drugim riječima, sastoje se od elemenata koji se po potrebi mogu međusobno zamijeniti ili nadopuniti. Police i ormari, vitrine za posuđe i TV ormarići, viseće i podne jedinice, otvoreni i zatvoreni dijelovi, ladice i police, ljuljačka i klizna vrata, slijepe i ostakljene fasade, lijevani ili minimalistički okovi– kupac samostalno odlučuje iz kojih će modula biti sastavljen njegov zid i kako će biti ukrašen. Zidovi za dnevnu sobu na fotografiji našeg izbora– to su proizvodi domaćih tvrtki.

Prilikom izrade zida po narudžbi, proizvođači uzimaju u obzir dimenzije prostorije u kojoj će se nalaziti modularni sustav, a također mogu sastaviti strukturu bilo koje konfiguracije– linearni ili kutni. Zidovi su izrađeni od iverice i MDF-a, završeni lakom ili drvetom, obojeni u različite boje, obojeni u tamne i svijetle nijanse, na zahtjev kupca mogu biti ukrašeni kožom ili tkaninom, nadopunjeni pozadinskim osvjetljenjem.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Matko

    Gdje mogu pronaći izbor domaćih zidova za dnevnu sobu u različitim stilovima?

    Odgovori
  2. Elena Jurić

    Koje su prednosti i nedostaci ovih osam domaćih zidova za dnevnu sobu? Kako mogu odabrati najbolju opciju za svoj prostor? Imate li iskustva s nekim od ovih zidova? Molim vas podijelite svoje mišljenje. Hvala!

    Odgovori
    1. Josip

      Prednosti ovih osam domaćih zidova za dnevnu sobu su raznovrsnost dizajna, mogućnost prilagodbe prostoru, lakoća montaže, relativno povoljna cijena i mogućnost personaliziranja prostora prema vlastitim željama. Međutim, nedostaci mogu uključivati ​​slabiju kvalitetu materijala, ograničene opcije boja i dezena, te potencijalnu potrebu za redovitim održavanjem.

      Kako odabrati najbolju opciju za svoj prostor? Prvo trebate razmisliti o veličini prostora, stilu uređenja, budžetu i svojim individualnim preferencijama. Preporučujem istraživanje različitih proizvođača, uzimanje uzoraka materijala, te konzultaciju s profesionalnim dizajnerom interijera ako ste u mogućnosti.

      Nažalost, nemam osobnog iskustva s ovim domaćim zidovima, ali preporučujem da potražite recenzije drugih korisnika ili tražite preporuke od prijatelja ili obitelji prije nego što donesete konačnu odluku. Sretno s odabirom zida za svoju dnevnu sobu!

      Odgovori
Dodaj komentare