...

30 neobičnih zidova za dnevnu sobu

Izvorni dizajni, višebojna fasada, izvanredan dekor: ako modularni sustav za pohranu dnevnog boravka ima barem jednu od navedenih kvaliteta, interijer neće biti dosadan i običan!

  • iz 30

Zabavni dizajni

Teško je zamisliti dnevni boravak bez zida— modularni sustav za pohranu ili modularne police. A budući da su ove unutarnje kompozicije toliko potrebne, neka budu bolje izvanredne i zanimljive nego tipične i bezizražajne. Vjerujte mi, izbor neobičnog zida za dnevni boravak značajno će utjecati na unutrašnjost sobe. Ali evo što je neobičan zid za dnevnu sobu? Odgovore možete pronaći na ovdje objavljenim fotografijama.

Glavni uvjet— to je prisutnost bilo kakvog"vrhunca" u izgledu i dizajnu, izvanredne estetske ili funkcionalne kvalitete. Ako zid ima atipičan dizajn & # 40; zakošena tektonika, nelinearne police, slomljene konture & # 41;, više se ne može nazvati običnim. Lakirana, višebojna, rezbarena, ostakljena, osvijetljena fasada— još bolje. Modularni sustav za pohranu sa šarenim dekorom"raste" the pravi umjetnički objekt. Pa, percipira se u skladu s tim: slažete se, sustavi za pohranu dnevnog boravka na fotografijama koje smo odabrali imaju svijetlu osobnost. Izbor materijala i završna obrada dovršavaju posao: na fotografiji ćete pronaći zidove izrađene od visokokvalitetnih tradicionalnih i inovativnih materijala, prekrivene sjajnim ili mat lakom, završene staklom i plastikom, furnirane furnirom, prekrivene tkaninom.

Važno je da zid dnevne sobe odgovara vašim praktičnim potrebama. Za skupo posuđe kupite klasične vitrine. Za svoje omiljene knjige i albume prikladna je kompaktna elegantna polica. A plazma ploča i druga digitalna oprema mogu se prikladno smjestiti u moderni modularni sustav za pohranu.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Andrija Kralj

    Koji su neobični zidovi idealni za dnevnu sobu? Želim unijeti malo kreativnosti i osobnosti u svoj prostor pa me zanima koje su to inovativne ideje za uređenje zidova koje mogu isprobati. Želio bih nešto što će stvoriti atmosferu udobnosti i privlačnosti. Imate li neke prijedloge ili inspiraciju za mene? Hvala vam!

    Odgovori
Dodaj komentare