...

26 ormara za odjeću

Ormar za odjeću trebao bi biti prostran i funkcionalan. I ergonomski i estetski. Ormari našeg izbora fotografija imaju sve navedene kvalitete.

Za haljine, odijela, donje kunalje

Ormar je dizajniran za pohranu odjeće. Stoga se pri odabiru ovog modula namještaja prije svega usredotočite na veličinu svoje garderobe. Izvršite njegovu reviziju: koliko vikend haljina i odijela imate, koliko cipela, pletiva, posteljine i drugih stvari? Takva studija pomoći će odrediti veličinu ormara. A moći ćete odabrati i pravo punjenje za njega: police, šipke, ladice, košare.

Dimenzije ormara za odjeću važne su za tipične ruske stanove. U maloj sobi bolje je kupiti uski i visoki ormar u cijelom zidu. Kompaktni dvokrilni ormarić dovoljan je za vrtić. Postoje sustavi za pohranu velikih razmjera u koje možete pohraniti uistinu ogromnu količinu stvari. Ali da biste ih smjestili, potreban vam je prostor i opseg. Ormari za odjeću su ormar, modularni ili ugrađeni. Neki su opremljeni ljuljačkim vratima & # 40; klasični modeli & # 41;, neki koriste klizna, sklopiva, pa čak i okretna vrata.

Stil i estetika ormara za odjeću ovisi o dizajnu fasada. Štoviše, kupac često ima priliku samostalno odabrati dekor za svoj ormar– ogromno ugravirano ogledalo, ručno rezbareno, satensko ili zatamnjeno staklo, mat ili sjajni lak, ugrađeni ili lijevani okovi. Neki proizvođači mogu ponuditi model ormara s proširenom funkcionalnošću: s policama za knjige, pozadinskim osvjetljenjem i nišom za ugradnju televizora.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lucija Rogić

    Koliko prostora zauzimaju ti ormari za odjeću?

    Odgovori
Dodaj komentare