...

26 ormara s vratima na šarkama

Ormar s ljuljačkim vratima može biti neovisan komad namještaja, kao i dio modularnog sustava namještaja za hodnik, spavaću sobu, dnevni boravak ili garderobu.

Kada su u pitanju ormarići s vratima na šarkama, većini ljudi pada na pamet nešto tradicionalno i glomazno. Ali te udruge već dugo nemaju nikakve veze sa stvarnom stvarnošću. Moderni modeli ormara zadivljuju maštu raznolikošću oblika, stilova i funkcija. Možete pronaći modele s nogama, postoljima ili bez njih; ugrađeni, samostojeći i zglobni kutni ormarići.

Ormari s ljuljačkim vratima razlikuju se po broju vrata: jedno, dva, tri ili više. Vrata se otvaraju pomoću ručke ili posebnog mehanizma koji reagira na jednostavan pritisak. Iznutra je ormar za ljuljanje obično opremljen sustavom polica, ladica i šipkom za vješalice. Tijelo i vrata takvih ormara mogu biti izrađeni od istog ili različitih materijala– na primjer, tijelo je izrađeno od drveta, a vrata su od matiranog stakla.

Što se tiče ukrasnih elemenata, proizvođači ne štede na njima ni truda ni novca. Dekoracija ormara mogu biti same ručke na vratima, umetci zrcala, rezbarenje, Pozlata, posrebrenje itd.d. Često su ljuljački ormarići opremljeni ugrađenom rasvjetom. Moderni ormari s ljuljačkim vratima počeli su dobivati sve zanimljivije obrise. Osim modela s tradicionalnim pravokutnim oblikom, u njihovim redovima sada možete pronaći nestandardne poligone, modele s lukovima itd.p.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Nikola

    Možete li mi molim vas reći gdje mogu pronaći ovih 26 ormara s vratima na šarkama? Hvala vam!

    Odgovori
  2. Dino

    Imate li mogućnost da mi kažete koliko bi koštalo izgraditi 26 ormara s vratima na šarkama? Hvala unaprijed!

    Odgovori
  3. Lucija Rogić

    Koliko vam je potrebno prostora za 26 ormara s vratima na šarkama?

    Odgovori
Dodaj komentare