...

26 okretnih stolica

Udobno sjedeći u okretnoj stolici, možete rasteretiti kralježnicu, ublažiti napetost. Novi materijali i tehnologije omogućuju stvaranje sve prikladnijih i učinkovitijih modela.

U početku su okretne stolice bile popularne uglavnom među uredskim radnicima. No s vremenom su njihove prednosti u odnosu na standardne stolice postale toliko očite da su proizvođači počeli stvarati slične modele za dom.

Gornji dio okretne stolice gotovo je isti kao i obični. Može biti s izraženim naslonima za ruke i bez njih, s ravnim, zaobljenim ili zakrivljenim leđima, ponekad s dodatnim ukrasnim elementima & # 40; jastuci, mekani "valjak", "uši"pričvršćene na leđa, modnim šavom itd.d. ). Neke fotelje dolaze u kompletu s drugim komadima namještaja, poput PUFA, oslonca za noge ili stola. Kao presvlake, u pravilu se koristi jaka koža ili gusta tkanina Sa ili bez uzorka.

Za razliku od konvencionalnih modela, rotirajuća stolica opremljena je okretnim mehanizmom tijela & # 40; najčešće za 360 stupnjeva & # 41;, što omogućava osobi koja sjedi da vidi cijeli prostor i ima mnogo više predmeta u pristupnom području. Ima i druga "poboljšanja". Dakle, noga podesiva po visini stvara dodatne pogodnosti za sve članove obitelji– od velikih do najmanjih. Kotačići na nosaču čine stolicu vrlo pokretnom i olakšavaju kretanje po sobi. Dizajn okretne stolice omogućuje vam promjenu stupnja nagiba naslona. Sve to čini takve stolice vrlo funkcionalnim i udobnim. Sjedenje u okretnoj stolici jednako je ugodno i za rad i za opuštanje.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Tomislav Kralj

    Koliko od tih 26 okretnih stolica može biti dostupno i isporučeno u roku od tjedan dana?

    Odgovori
Dodaj komentare