...

26 drvenih stolića za kavu

Čučanj i visok, okrugli, ovalni i pravokutni, s policama, odjeljcima, ladicama i bez njih, modeli strogih proporcija i neobičnog dizajna-izbor je danas vrlo velik.

Svi su toliko različiti

Drveni stolići za kavu– to nisu samo modeli u klasičnom stilu. Drveni stolić za kavu može izgledati poput neobične klupe, izgledati poput funkcionalnog modula s odjeljkom za odlaganje daljinskih upravljača i časopisa. Može izgledati kao veliki panj sastavljen od tanjih debla, izgledati poput zavojnice, pa čak i imati vrh u obliku Sjeckalice iz kamenog doba.

Ako vam se neobični stolovi ne sviđaju, odaberite tradicionalni model s ovalnim ili pravokutnim vrhom, na postolju, postolju ili četiri noge. Oni koji vole maksimalno iskoristiti svaki komad namještaja, također će pronaći svoju opciju– stolovi za kavu izrađeni od drveta opremljeni su ladicama, policama, kotačima, sklopivim vrhovima, ispod kojih se nalaze spremnici za odlaganje. Možete ih koristiti kao stalke za telefon ili vazu s cvijećem. Prikladni su u ulozi dobavljača, priloženih stolova, noćnih kreveta, kave.

Za izradu drvenih stolića za kavu danas se koristi drvo hrasta, platana, trešnje, oraha, Makassara, stabla manga, mahagonija. Za završnu obradu koristi se lak, drveni furnir u raznim nijansama, a neki se modeli tretiraju prirodnim pčelinjim voskom. Vaš drveni stol može imati ploču od kaljenog stakla & # 40; zlato, srebro ili bezbojno & # 41; ili metal & # 40; patinirani mesing, polirani nikal & # 41;, a ako ste više voljeli model klasičnog stila, završnu obradu zlatne folije i rezbarenje.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Karlo Topić

    Gdje mogu pronaći informacije o cijeni i dostupnosti tih 26 drvenih stolića za kavu? Jesu li dostupni samo u jednoj boji ili mogu birati između više opcija?

    Odgovori
Dodaj komentare