...

25 zrcalnih ormara

Oni ne samo da služe kao prostor za pohranu, već i otvaraju nove mogućnosti za vizualnu percepciju prostora. Zrcalni umetci i premazi na vratima vizualno čine sobu voluminoznijom.

Ormar s ogledalom, poput zrcalnog ormara, može se naći u gotovo svakom domu. Zašto su ti komadi namještaja toliko popularni? Osim činjenice da takvi modeli ostaju traženo mjesto za pohranu, vizualno povećavaju prostor zbog zrcalnih površina. Obično se ogledalo nalazi na jednom ili više vrata s vanjske strane. Postoje i zrcalni umetci koji zauzimaju samo dio krila vrata. Mogu biti jednostavnog pravokutnog ili kvadratnog oblika ili imati nestandardnu siluetu. Ponekad, za veći dekorativni učinak, ogledala su dodatno ukrašena otvorenim uzorcima, koriste se zrcalni umetci nestandardnih nijansi.

Danas možete odabrati model bilo koje veličine i stila, pogodan za sobe različitih namjena. Najčešće se Ormari s ogledalima koriste u dnevnim boravcima, spavaćim sobama i hodnicima. A ako je u dnevnoj sobi takav ormar element koji oblikuje stil, tada za spavaću sobu i hodnik funkcionalnost modela često poprima prioritetnu vrijednost. Za ove prostorije prikladniji su veliki modeli s tri krila ili zrcalni ormari, čije se unutarnje punjenje i konfiguracija formiraju na zahtjev kupca. Ormari s ogledalima predstavljeni su u većini stilova i trendova interijera– od klasičnog do modernog. Ugrađeni zrcalni ormari postaju dio programa dizajna interijera životnog prostora.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Elena Čulić

    Može li mi netko objasniti što znači izraz “25 zrcalnih ormara”? Jesu li to samo obični ormari s ogledalom ili ima neko posebno značenje? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare