...

25 stolova s kamenim vrhom

Da bi blagovaonica izgledala impresivno, uložite u neobičan stol. Stolovi s pločama od prirodnog kamena ne samo da ostavljaju dojam, već i naglašavaju status interijera.

Prednosti kamena

Prirodni kamen sada je popularan ne samo kao završni materijal, već i kao materijal za izradu namještaja. Tako danas svatko može kupiti stol za blagovanje s vrhom od prirodnog kamena, masivnim i impresivnim ili, obrnuto, minijaturnim i kompaktnim– sve ovisi o kapacitetu blagovaonice.

Prirodni kamen poznat je prije svega po fenomenalnoj trajnosti, kao i po izvanrednoj estetici. Dakle, nakon što ste kupili stol s kamenom pločom, možete biti sigurni da ste dobili proizvod lijep i relevantan, koji se nikada neće istrošiti. Vrhovi stolova za blagovanje izrađeni su od granita, Carrara mramora, škriljevca. Neki proizvođači nude do dvjesto vrsta kamena iz cijelog svijeta, kupac samo mora odabrati pravi materijal i naručiti countertop za kupljeni stol.

Vrhovi blagovaonskih stolova vješto su brušeni, poprimaju oblik pravokutnika, ovalnog, kruga. Postoje čak i kameni transformatorski stolovi opremljeni dodatnim vrhovima koji su povezani s glavnim vrhom pomoću metalnih igala.

Stolovi s kamenim vrhovima predstavljeni su modelima u modernom, klasičnom, industrijskom, etničkom stilu. Neki su proizvodi temeljni i teški– mjesto im je samo u prostranom dnevnom boravku slobodnog rasporeda. Ostali stolovi su elegantni, ergonomski– oni će biti izvrstan ukras male kuhinje.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Fran Miletić

    Koja je svrha tih 25 stolova s kamenim vrhom? Jesu li namijenjeni za vanjsku upotrebu ili za interijer? Mogu li se naručiti u različitim bojama ili veličinama? Kakva je kvaliteta kamenog vrha i postoji li garancija na oštećenja? Gdje se mogu vidjeti i isprobati uživo prije donošenja odluke o kupnji? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare