...

25 prekrasnih kreveta

Što krevet čini luksuznim i elegantnim? Figurirano uzglavlje postalo je idealan objekt kreativnosti za moderne dizajnere.

Čak su i najoriginalniji kreveti u pravilu skriveni od pogleda posteljinom i prekrivačem. Stoga, stvarajući luksuzne, lijepe krevete, dizajneri posvećuju maksimalnu pozornost njihovim vidljivim dijelovima. Uzimajući u obzir fotografiju kreveta iz našeg izbora, prije svega obratite pažnju na uzglavlje. Može biti kovrčava, sofisticirana ili minimalistička, ali uvijek izgleda spektakularno. Fotografije kreveta odabrane su na takav način da demonstriraju različite tehnike ukrašavanja: rezbarenje i tkanje, intarzija, plastično laminiranje, ažurni umetci, upotreba zlatnih listića, lakiranje zrcalnim efektom. Za proizvodnju i doradu uzglavlja koriste se razni materijali: masivno drvo, tekstil i koža, lijevanje mesinga i kovani metal… Kontura uzglavlja koja ukrašava prekrasne krevete ne slučajno podsjeća na okvir koji uokviruje pravo umjetničko djelo.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Roko Barić

    Koje su karakteristike ovih kreveta i mogu li se nabaviti u različitim veličinama i bojama?

    Odgovori
Dodaj komentare