...

22 sofe Chesterfield

Chesterfield-kauč s tvrdnjom o luksuzu. I u isto vrijeme-potpuno svestran komad namještaja. Što Chesteri danas proizvode?

Danas je, kao i prije nekoliko stoljeća, kauč Chesterfield vrlo tražen. Koja je tajna njegove popularnosti? Možda je sve u besprijekornom dizajnu i ergonomskom dizajnu…

Nije teško prepoznati kauč na internetu, jer ima vrlo poseban izgled. Klasični engleski Chesterfield ukrašen je kapitonskim šavom, koji se, u pravilu, ukrašava leđima i naslonima za ruke, ponekad– prostor ispod sjedala & # 40; vrlo rijetko dijamantni uzorak ukrašava samo sjedalo & # 41;.

Nasloni za ruke i naslon sofe Chesterfield smješteni su na istoj visini, dok su ručke kao da su umotane u usku spiralu koja podsjeća na elemente antičke arhitekture. Kauč počiva na malim "trbuščićima" noge, koje se, međutim, mogu sakriti.

U početku su bili prekriveni kožom, baršunom i izdržavali se uglavnom u prigušenim prirodnim bojama– terakota, cigla, crveno-smeđa. Moderni proizvođači namještaja, iako poštuju englesku tradiciju, međutim, vole eksperimentirati. Dakle, u prodaji možete pronaći ne samo dvosjed "Otok" Chesterfields, ali i kutni modeli dizajnirani za veliku tvrtku. Opcije presvlake također su ugodne. Danas, osim smeđih i crnih sofe– «redovnici" sobe i recepcije– postoje snježno bijeli, ukrašeni otiscima, pa čak i srebrni primjerci. U prilog svemu navedenom– naš izbor fotografija.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Dino

    Zanima me, što se točno misli pod “22 sofe Chesterfield”? Da li je riječ o broju sofi Chesterfield ili o nečemu drugom? Molim pojašnjenje. Hvala!

    Odgovori
  2. Borna Jurić

    Jeste li zadovoljni sa svojim sofama Chesterfield? Kakvo je vaše iskustvo s njima? Kako biste ih opisali i preporučili li ih drugima?

    Odgovori
Dodaj komentare