...

25 kreveta s tapeciranim uzglavljem

Da biste odmor u spavaćoj sobi učinili što ugodnijim, obratite pažnju ne samo na podnožje kreveta, već i na naslon. Što je mekši, to je ugodnije nasloniti se na njega i zauzeti sjedeći položaj.

Ležeći položaj– nije jedino što se može usvojiti u krevetu. Ponekad samo želite sjediti na njemu. Međutim, bez dobre potpore za leđa, takva"okupljanja" neće donijeti puno radosti. Hladni zid i čvrsta glava– nisu najbolji pomagači u ovom pitanju. A krevet s tapeciranim uzglavljem– upravo ono što vam treba.

Tapecirano uzglavlje može činiti cjelinu s tijelom kreveta, biti njegov nastavak ili biti neovisni element povezan s njegovim glavnim dijelom. Visina uzglavlja također igra važnu ulogu. Što je leđa viša, to je ugodnije nasloniti se na nju. A izvana, krevet s tapeciranim uzglavljem izgleda ugodnije. Nedostatak čvrstog naslona s oštrim kutovima daje dodatni osjećaj mira i sigurnosti.

Najčešće tapecirana uzglavlja imaju jednostavan geometrijski oblik & # 40; pravokutni, kvadratni, ovalni & # 41;, ali postoje iznimke. Na primjer, za neke modele leđa se mogu sastojati od dva dijela, simbolično dijeleći krevet na dvije polovice.

Tapecirano uzglavlje kreveta presvučeno je gustom tkaninom ili kožom. Neki modeli imaju uklonjive tekstilne navlake. Među tehnikama ukrašavanja za ukrašavanje uzglavlja najpopularniji je šav u tehnici kapitona.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Dino

    Na temelju teksta, mogu li saznati jesu li kreveti s tapeciranim uzglavljem dostupni za prodaju?

    Odgovori
  2. Ela Galić

    Jeste li zadovoljni sa 25 kreveta s tapeciranim uzglavljem ili biste radije imali drugu vrstu kreveta?

    Odgovori
Dodaj komentare