...

23 kreveta s postoljem

Naš izbor fotografija uvodi raznolikost modela kreveta na postolju. Zahvaljujući svojim obrisima i maloj visini iznad poda, krevet na postolju vizualno ne zatrpava prostor čak ni male spavaće sobe.

U minimalističkom stilu

U modernom lakonskom, elegantnom interijeru krevet na postolju obično služi kao mjesto za spavanje– fotografija našeg izbora pomoći će pristašama minimalizma da odaberu zanimljiv model kreveta na postolju za sebe.

Kreveti na postolju razlikuju se od tradicionalnih kreveta po nekim dizajnerskim značajkama. U slučaju običnog kreveta, okvir igra ulogu kućišta ili niše u koju je madrac umetnut. Kreveti na postolju u osnovi su okviri koji nisu visoko podignuti od poda. Madrac je položen na vrh ravne površine postolja. Ponekad na podiju postoji plitko udubljenje kako madrac ne bi skliznuo. Asortiman modela kreveta na postolju prilično je bogat. Okviri s uklonjivim presvlakama, s ugrađenim spremnikom, presvučeni tekstilom ili kožom, završeni furnirom, s originalnim uzglavljima– postoji mnogo toga za izabrati i što treba uzeti u obzir.

Ovdje predstavljeni izbor pokazuje koliko minimalistički krevet na modnoj pisti može biti višestruk– fotografije pokazuju, iako pripadaju istom stilu, ali potpuno se razlikuju jedan od drugog modela.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Leona Grgić

    Molim vas objasnite o čemu konkretno želite pitati u vezi sa 23 kreveta s postoljem? Da li vas zanima nešto o dimenzijama, materijalu, cijeni ili nešto drugo? Ukoliko možete dati malo više informacija, bit će mi lakše da vam pomognem.

    Odgovori
Dodaj komentare