...

14 modernih sofe

U svakom slučaju morate kupiti kauč kod kuće. Zašto ne diverzificirati interijer kupnjom izvanrednog, profinjenog modela koji kombinira stil i udobnost.

Privlačan naglasak

Ne možete bez sofe u kućnom životu. A ako je tako, neka bude bolje da bude izvanredan i moderan nego tipičan i običan. Učinite kauč glavnom atrakcijom i semantičkim središtem dnevne sobe kupnjom ne standardnog, već, naprotiv, najoriginalnijeg i najsofisticiranijeg modela.

Na fotografiji našeg uredničkog izbora pronaći ćete elegantne sofe izvanrednog dizajna. Sve ih, bez iznimke, karakterizira atipičan izgled: umjetnički dekor, zanimljiva struktura. Tapacirani namještaj izrađen je s velikom pažnjom na sve detalje i kao rezultat toga nije samo atraktivan, već i izuzetno udoban. Dizajni stilskih sofe izlažu praktičnost, a dizajn zabavlja oko.

U proizvodnji skupog tapeciranog namještaja, osim najnovijih modernih tehnologija, koriste se tradicionalne tehnike proizvodnje namještaja i ručni rad. Na primjer, na fotografiji našeg izbora možete vidjeti sofe, čija je presvlaka ručno izvezena uzorcima Damaska tehnikom tkanja tepiha"Kilim". Neki strukturni elementi tapeciranog namještaja & # 40; nasloni za ruke, noge & # 41; isklesan od drveta vještim rukama majstora.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Marko

    Koje su najnovije moderne sofe trenutno dostupne na tržištu?

    Odgovori
  2. Lea Tomljanović

    Kako mogu pronaći 14 modernih sofa?

    Odgovori
Dodaj komentare