...

2014.: pobjednici pete sezone

Dana 27. studenog 2014., centar za dizajn, NASA je sažela petu sezonu natjecanja koja su se održavala na internetskom mjestu . Čiji je rad žiri smatrao najboljim? Tko je dobio nagrade? A tko je postao vlasnik automobila 500?

U Velikoj dvorani Centra za dizajn, osnaživali su pobjednike 12 online natjecanja u osnaživanju. Saznat ćemo njihova imena!

Najbolji interijer stana,
seoska kuća

Glavna nagrada za natjecanja u 5. sezoni— automobil 500— Aleksandra Fedorova. Projekt "kontrastno rješenje" proglašen najboljim.

Najbolji Interijer u modernom stilu

Natjecanje je organizirano u suradnji s tvrtkom IASINIA. Pobjednici koji su završili na prvom mjestu u pet kategorija osvojili su glavnu nagradu— putovanje za dvoje u Italiju u vilu Carpinois s kulturnim i gastronomskim programom. Uz to, svaki natjecatelj dobio je poklon u čast 20. godišnjice tvrtke AZIPA— ručnik za fitness.

1. Moderni stambeni interijer

Najbolji moderni stambeni interijer prepoznat je kao projekt "kontrastno rješenje" Aleksandra Fedorova.

2. Svjetlo i sjena u modernom interijeru

Unutrašnjost seoske kuće u selu "letova Gaj" proglašen najboljim za igru sa svjetlom i sjenom. Autor— Vera Gerasimova.

3. Novi i neočekivani materijali i dekori u unutrašnjosti

Hrabra i neočekivana odluka donijela je nagradu arhitektonskom uredu u Kini. Pobjednik u nominaciji— «Kuća Pitona".

4. Suvremeni javni interijer

Avkube Commercil Design Bureau dobio je nagradu za projekt " u miru i harmoniji!»

5. Najtopliji interijer

Penthouse koji je dizajnirao Maria Vatolina prepoznat je kao najtopliji na natjecanju.

Dodatne nominacije

Tvrtka Iranians dodijelila je nagrade u dodatnim nominacijama. Pobjednici u njima bili su:

Interijer stana u ulici Sretenka. Autori: voditelj projekta arhitekt Boris Uborevich-borovski, arhitekti Anna Sicheva, Anastasia Dmitrieva, uz sudjelovanje Sergeja Ivanova.

Apartman u Kijevu. Autor— Ivan Jurma.

Projekt "sunce besprijekornog uma". Autor— Elena Andreeva.

Projekt"konsenzus Novog s poznatim". Autor— studio interijer Lva.

Najbolja dnevna soba

Natjecanje je organizirano u suradnji s tvrtkom Iasinia.

1. Prvo mjesto unutrašnjost stana zauzela je obližnja Vikendica. Autorski tim: arhitekti Boris Uborevich-borovski, Svetlana Ždanova, Oksana Lobanova, uz sudjelovanje Alekseja Antonova. Nagrada— stolica asa-asa iz asa, pametan naslonjač koji se može prilagoditi ljudskom tijelu i reagirati na svaki pokret.

2. Specijalna nagrada za maksimalnu uporabu namještaja u unutrašnjosti dobio projekt " dnevni boravak. Moderni klasici". Autor— Anastazija Gorbačova. Nagrada je bila sofa Acepa iz Acepa, koju je dizajnirao arhitekt i dizajner Claudio Bellini.

Čelik u unutrašnjosti

Natjecanje je organizirano u suradnji s tvrtkom IASINIA.

1. Prvo mjesto posudio je uzeo projekt onamo. Autorici Nataliji Vučlovoj donio je glavnu nagradu— jednotjedno putovanje u Dominikansku Republiku.

2. Drugo mjesto podijeljena su dva projekta: "nijanse čelika!» autor Katerina Lashmanova…

… i "kuhinja sa žlicom ili Hrvatski minimalizam". Autor— Ekaterina Gracheva. Nagrada za drugo mjesto— potvrda za 50.000 kuna za kupnju proizvoda od interneta.

3. Treće mjesto pripalo je projektu "Drive". A autor, Mihail novinski— pametni telefon Xperia T2 Ultra Dual.

Otvaranje 2014

Natjecanje je organizirano zajedno s tvrtkom "Volhovets".

1. Prvo mjesto uzeo je projekt onamo. Njegov autor, Pavel Vetrov, osvojio je glavnu nagradu— putovanje u Firencu s posjetom znamenitostima.

2. Drugo mjesto žiri je projektu dodijelio& Loft. Autorica, Anna Tekluk, uputit će se u Milano na međunarodnu izložbu 2015.

3. Treće mjesto dobio projekt "smirenje". Njezin autor, Evgenia Likasova, također je dobio putovanje na izložbu u travnju 2015.

Kuhinja: radni prostor

Natjecanje je organizirano u suradnji s koncernom.

1. Prvo mjesto preuzeo projekt"kino kuhinja". Glavna nagrada, putovanje u Amsterdam na 7 dana u hotel Nazipina, pripala je Sergeju Nasedkinu.

2. Drugo mjesto dobio sam "Višesložnu kuhinju" Mihaila Novinskog. Autor je osvojio nagradu— sve-u-jednom 24 inča.

3. Treće mjesto dobio sam djelo"iluzija beskonačnosti". Nagrada za autoricu Anu Valkinu bio je poklon bon za cijeli asortiman proizvoda u iznosu od 50 000 kuna.

Drvo u unutrašnjosti i eksterijeru

Natjecanje je organizirano u suradnji s robnom markom.

Glavna nagrada pripala je birou za oceane.D. za projekt seoske kuće u Moskovskoj regiji. Daria Shirokova i Inga Arshba nagrađene su monitorom ASA s ugrađenom tehnologijom asa.

Prozor u unutrašnjosti

Natjecanje je organizirano u suradnji s tvrtkom AMINTASINA.

Glavnu nagradu, asa i certifikat nominalne vrijednosti 250.000 za kupnju proizvoda japanskog proizvođača asa, dobila je Veronica sudnikova. Njezin projekt "200 metara iznad zemlje" proglašen najboljim.

Svjetlo u unutrašnjosti

Prvo mjesto pripalo je projektu restorana u Kini. Njegov autor, Jevgenij Požarski, osvojio je glavnu nagradu— 5-dnevna dizajnerska turneja u Češkoj.

Najbolji Interijer u klasičnom stilu

1. Prvo mjesto projekt "Moskovski klasik". Autori, Natalia Merkulova i Svetlana Baskova, osvojili su nagradu— legendarna fotelja Acepa iz Acepa.

2. Drugo mjesto projekt "Pavlovskaja Sloboda". Studio autorovog interijera"dizajn u kocki" postao je vlasnik certifikata za kupnju proizvoda od 1500 eura za kupnju proizvoda.

Kamin u interijeru & # 40; 3 internet & # 41;

Natjecanje je organizirano zajedno s tvrtkom "Bijela garda".

1. Nominacija "najbolji projekt"

Prvo mjesto žirija dodijelilo je projektu Iphine. Architectural Group je osvojio glavnu nagradu— licencirani program 3.

2. Nominacija "najneobičniji i najkreativniji projekt"

Drugo mjesto pripalo je projektu "Norveški duh". Aleksandra Kraljica osvojila je nagradu irsko električno ognjište 600 epizoda Ice-Ice s efektom"uživo" plamen.

Foto natječaj. Arhitektura: jednostavna i složena

Natjecanje je organizirano zajedno s internetskom stranicom i tvrtkom"PhotoFrame".

U nominacije "jednostavno u složenom" pobijedio je rad "mravinjak". Autor— Jurij Solovjev.

U nominacije"komplicirano u jednostavnom" pobijedio je rad "katolička katedrala na maloj Gruziji". Autor— Aleksej Jurjev.

Oba pobjednika dobio fotoaparata X-E2 s objektivom XF18-55mmF2.8-4 R LM OIS.

Podsjetimo da se natjecanja u animeu nastavljaju! Već je moguće sudjelovati u natječaju"Najbolji prostor u NASA-i".

Vrlo brzo na našim stranicama na društvenim mrežama pojavit će se foto album s trenutnim portretima naših prijatelja i gostiju na zabavi. Proslavite sebe i prijatelje, pridružite nam se na Facebook i VKontakte.