...

13 slavina po kadi

Moderna slavina izgleda kao izvrstan detalj interijera i ima impresivno tehničko "punjenje".

Moderna slavina– ne samo uređaj za stvaranje ugodne temperature vode. Dizajneri daju slobodu svojoj mašti, čineći mješalice sličnima minijaturnim arhitektonskim strukturama. Ništa manje impresivno nije tehničko "punjenje". Mješalica za kadu može biti opremljena aeratorom & # 40; prisutnost zraka u mlazu omogućuje uštedu vode & # 41;, termostat, ograničivač temperature vode. Mješalica se kontrolira pomoću dva ventila, jednim pokretom & # 40; jednostruka poluga & # 41; ili čak uopće ne zahtijeva dodir & # 40; dodir ). Kada kupujete slavinu na strani kade, važno je zapamtiti koliko je rupa dizajnirano. Ima ih do pet, uključujući otvore za slavinu, tuš, ventile i prekidač načina rada.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Mia Barić

    Koliko je vode potrebno za popunjavanje svih 13 slavina na kadi?

    Odgovori
Dodaj komentare