...

5 sporih kuhala koja pripremaju večeru dok ste na poslu

Što bi pomoćni uređaj trebao biti sposoban za radnu domaćicu? Usporedimo novitete koji zadovoljavaju zadane uvjete.

glavna prednost multivarka

Ne treba stajati za štednjakom. Položio povrće i meso rano ujutro, postavio tajmer— po dolasku s posla varivo od povrća je spremno. Možete otići u šetnju s djetetom na nekoliko sati ili otići na poslovni sastanak, a za to vrijeme multicooker će kuhati juhu ili pilaf od proizvoda koji se u njega stavljaju.

Što može kuhati?

Bilo koji izbornik. Čak i najjednostavniji uređaj može kuhati žitarice, juhe i kompote, pirjati, peći. Postoje modeli s mogućnošću kuhanja na pari, tostiranja i pečenja. Posebno talentirani modeli prave jogurt, pa čak i kokice.

idealno sporo kuhalo za radnu domaćicu

Ostale korisne značajke:Multipovar. Mogućnost postavljanja parametara kuhanja: odaberite način rada, Postavite trajanje.3 iPhone-zagrijavanje – zapravo, jednoliko multilateralno zagrijavanje s visokokvalitetnim temperaturnim učinkom. Toplina se hrani s tri strane & # 40; odozdo i sa zidova radne posude & # 41;, tako da se meso ili peciva ravnomjerno pirjaju ili peku po cijeloj dubini..

Na fotografiji: model asa 0517 asa iz asa

  • Zna kuhati točno prema receptu iz knjige. Multivarka s elektroničkim upravljanjem i automatskim programima kuhanja sama će izračunati na kojoj temperaturi kuhati i koliko će vremena trebati. Vaš zadatak– točno izmjerite željeni broj sastojaka i odaberite pravi način rada.
  • Ima multi-mode timer & # 40; za postavljanje vremena kuhanja ili odgođenog vremena početka & # 41;. Prije nego što kupite multicooker, pažljivo pročitajte opis modela: čak i ako je takva funkcija deklarirana u multicookeru, najčešće je odgoditi"početak" nije moguće u svim programima.
  • Drži toplinu. Nakon pripreme hrane, uređaj se ne isključuje, već prelazi u ekonomičan način rada koji gotovo jelo održava toplim. Maksimalno trajanje multicookera u ovom načinu rada– 24 sata.
  • Ima funkciju ekspres lonca. Ako ujutro nije bilo vremena staviti hranu u spor štednjak, mogu se brzo pripremiti po povratku kući. Kuhanje pod visokim tlakom ubrzava postupak: smrznuta piletina može se koristiti za pripremu juhe za pola sata. Dizajn multicookera u ovom slučaju osigurava zapečaćeni poklopac kako se nitko ne bi spalio parom.

Usporedni test prikladnih modela

Volumen, l Odgoda početka, sati Posebne značajke Zdjela, pribor Cijena
Asa-asa 181 n asa 4,5 13 6 osnovnih programa & # 40; uključujući način pečenja ), čini jogurt, održavanje temperature– do 12 sati Karbonski premaz, posuda za kuhanje na pari, lopatica za kašu Od 5750 kuna.
Philips Advance Collection HD 3037/03 5 24 12 automatskih programa, mogućnost ručnog upravljanja, način pečenja, izrada jogurta, funkcija zagrijavanja hrane nakon kuhanja– do 24 sata Teflonski premaz, tu je zdjela za kuhanje na pari, lopatica i kutlača Od 6990 kuna.
MOULINEX COOK4ME 6 15 50 programiranih recepata, odabir broja jela, štednjak pod pritiskom s automatskim otpuštanjem tlaka, održavanje hrane toplom–
1 sat 30 min.
Nova generacija teflonskog premaza, košara za kuhanje na pari Od 11999 kuna.
Internet-M70 5 24 42 programi & # 40; 16 automatskih i 26 ručnih postavki & # 41;, način pečenja, čini jogurt Non-stick premaz. Uključuje kliješta za vađenje zdjele, posudu za kuhanje na pari, košaru za duboko prženje Od 10999 kuna.
Polaris PMC 0517AD 5 24* 16 automatskih programa + funkcija "Multipovar", održavanje temperature– do 24 sata Antibakterijski keramički premaz, posuda za kuhanje na pari, mjerna čaša, dvije žlice, šalice za jogurt Od 5480 kuna.

* samo u 6 programa

Koji multicooker odabrati?

Prema broju izjelica. Dvočlana obitelj ili neženja s dobrim apetitom mogu kupiti spor štednjak od 4,5 litre, dok je obiteljima s malom djecom i velikim muškarcima bolje odabrati prostraniji model– za 5-6 litara.
Prema načinu života. Obitelji koja stalno prima goste može se savjetovati da kupi multicooker mine 4 mine-50 programiranih recepata i volumen zdjele bit će odlučujući argumenti. Multicookers s velikim brojem programa, s mogućnošću ručnog upravljanja, s funkcijom "Multi-Cook" radije oni koji razumiju puno o kuhanju, ali su prisiljeni uštedjeti dragocjeno vrijeme. Obitelj od dvije osobe– pristalice načela "zlatne sredine" – kupit će multicooker Ina-Ina 181 N Ina.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Filip Kovačić

    Koja su točno ta sporoh kuhalo koja pripremaju večeru dok sam na poslu? Trenutno nemam dovoljno vremena za pripremu obroka kod kuće, pa me zanima kako ova kuhala funkcioniraju i koja jela mogu pripremiti. Jesu li jednostavna za korištenje i ima li nešto posebno što trebam znati prije nego što ih nabavim? Hvala unaprijed na informacijama!

    Odgovori
Dodaj komentare