...

18 retro kuhinjskih peći

Retro stil ponovno je u modi – u odjeći, interijerima, pa čak i kućanskim aparatima. Možete urediti kuhinju za sebe, poput uzorne domaćice iz stilskih 50-ih, bez ikakvog straha. Uostalom, ploče "antikne" izgledaju samo Vintage — njihovo punjenje je najmodernije. Koji štednjak odabrati za kuhinju?

Poput engleske kraljice, poput voljene bake, poput filmske heroine— takve asocijacije uzrokuju štednjak za kuhinju u retro stilu. Da biste se nosili s takvom tehnikom, ne trebate podučavati Povijest. Iza fasade"Vintage" skrivena moderna tehnologija. Pecite puretinu i pitu od jabuka u pećnici u isto vrijeme? Lako! Poseban plamenik za vok tavu? Molim te! Bacanje drva i održavanje topline satima također više nije potrebno— dovoljno je okrenuti prekidač i možete početi kuhati. Dakle,"berba" modeli ni na koji način nisu inferiorni u funkcionalnosti tehnologiji u stilu hi-tech. Prije nego što odaberete štednjak za kuhinju, razmislite hoće li se retro dizajn uklopiti s namještajem i ostalim uređajima.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lara Katić

    Koje su neke specifične karakteristike retro kuhinjskih peći koje biste preporučili?

    Odgovori
Dodaj komentare