...

25 kreveta za spavaću sobu

Kauč u spavaćoj sobi je, prije svega, lijep i elegantan komad namještaja. I drugo, vrlo je prikladno, makar samo da se na njemu opustite u društvu svoje omiljene knjige i šalice kave.

Korisni detalj

Vaša spavaća soba je prostrana, udobno namještena i ukusna. Ali željeli biste nadopuniti njegovu unutrašnjost još jednim originalnim, privlačnim detaljima. Zašto ne odabrati kauč kao takav detalj? Mekana klupa s naslonom i naslonom za ruke naglasit će individualnost i komornost situacije, poboljšati osjećaj ugode, napraviti par kreveta.

Spavajte na kauču tijekom dana kako ne biste izravnali krevet ili zgužvali pokrivač raširen na njemu. Opustite se na mekoj klupi navečer nakon posla, umotani u deku– društvo će vam napraviti fascinantan roman i šalicu aromatične kave.

Kauči za spavaću sobu došli su u moderan interijer iz vintage interijera. Stoga se toliko modela kauča, koza i recamiera proizvodi u klasičnom stilu– prekrasni primjerci predstavljeni su na fotografiji ovdje objavljenog izbora. Izrađene su na čvrstom okviru, prekrivene tekstilom i kožom, nadopunjene ukrasnim jastucima. Karakteristična značajka klasičnih kauča– finoća završne obrade. To su klesane noge-kabriole i nasloni za ruke-kovrče, figurativno isklesane, asimetrična leđa, šav-Kapiton i Ivica od karanfila za namještaj, kićanke koje ukrašavaju proizvod, ručno izrađene rezbarije prekrivene lakom ili obrubljene srebrnom folijom.

Moderni kauči za spavaću sobu su dekorativno sažetiji, ali ne manje udobni i funkcionalni. Opremljeni su okvirima ne samo od drveta, već i od metala, na primjer, aluminija s posebnom obradom, zahvaljujući kojoj tragovi prstiju i ogrebotine ne ostaju na površini baze. U kvaliteti punila u sjedalima kauča koristi se poliuretanska pjena različite gustoće, nedeformabilna poliesterska vlakna, pa čak i guska u "džepovima".

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Domagoj Kralj

    Kako bih mogao rasporediti 25 kreveta u jednoj spavaćoj sobi? Da li postoji savjet ili preporuka za maksimalno iskorištenje prostora? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare