...

15 fotografija s policama za kupaonicu

Ako u kupaonici nema dovoljno mjesta za namještaj, možete to učiniti s policama. Prostrane ili minijaturne, u modernom ili klasičnom stilu-lijepe i funkcionalne police ukrasit će unutrašnjost kupaonice.

Važan detalj

Kozmetika, Proizvodi za osobnu njegu, kemikalije za kućanstvo, Tekstil za kupanje– sve ove stvari držimo u kupaonici u namještaju posebno dizajniranom za odlaganje. Međutim, ne svaka kupaonica ima dovoljno snimaka za postavljanje ormarića ili stalka. Ali na zidovima uvijek postoji slobodan prostor za police. A u prostranoj kupaonici ne možete bez polica za stvari koje bi uvijek trebale biti pri ruci. Odaberite model željene veličine, konfiguracije i instalirajte ga na bilo koje prikladno mjesto: iznad sudopera, ispod glave tuša, u kut sobe.

Police za kupaonicu mogu riješiti niz praktičnih problema. Prije svega, na njih stavljamo šampone, staklenke s kremom, šalice s četkama i pastom za zube. Ponekad su police opremljene držačima za ručnike ili ručkom za koju je prikladno uhvatiti se kad izađete iz tuša. U tijelu nekih polica nalaze se unutarnji spremnici za spremanje rupčića, salveta, aparata za brijanje, kontaktnih leća i drugih potrebnih sitnica.

Police za kupaonicu treba smatrati ne samo funkcionalnim dodatkom unutrašnjosti sobe, već i izvanrednim ukrasnim ukrasom. Minimalističke i klasične kupaonske police, izrađene od metala, laminirane ili furnirane iverice, keramike, stakla, masivnog drveta, opremljene su LED rasvjetom, elegantnim nosačima, gravurama, crtežima, privlače izražajnost linija i skladan izgled.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nina Petrović

    Kako bih mogao pristupiti tim fotografijama s policama za kupaonicu koje ste spomenuli? Jeste li mi možda mogli dati neki izvor ili internetsku stranicu na kojoj ih mogu vidjeti? Zanima me kako izgledaju i kakve sve opcije postoje. Hvala unaprijed na vašem odgovoru!

    Odgovori
Dodaj komentare