...

13 kauč na razvlačenje za kuhinju

Ako odlučite zamijeniti kuhinjske stolice udobnim kaučem, razmislite o kupnji kauča na razvlačenje. S njim će blagovaonica u kuhinji postati funkcionalnija.

Kauč u kuhinji umjesto tradicionalnih stolica– to više nije novo, ali još uvijek relevantno dizajnersko rješenje. Ako snimka sobe dopušta, zašto ne opremiti kuhinju s maksimalnom udobnošću? Sjedenje na mekom kauču puno je ugodnije i ugodnije od sjedenja na bilo kojoj stolici.

Kuhinjske ravne sofe nisu samo praktične, već i atraktivne u dizajnu, tako da je njihov izgled u kuhinji-blagovaonici sasvim opravdan. Kuhinjske sofe su ravne ergonomske. Ne samo da će zamijeniti nekoliko stolica, već će pružiti i mogućnost opuštanja tijekom dana ili večeri.

Kuhinjski kauč s krevetom– čarobni štapić u slučaju da vas prijatelji posjete, jer ga je lako pretvoriti u ugodan krevet. Kuhinjski kauč s krevetom nema potrebe da se stalno koristi kao krevet, možete kupiti prekrasan model s udobnim sjedalom i sklopivim mehanizmom, neprimjetno integriranim u kompaktnu strukturu.

Ako mislite da kauč na razvlačenje u kuhinji daje vrlo određene prednosti, samo trebate odabrati model koji će se skladno uklopiti u interijer u stilu. To može biti rustikalni kauč na razvlačenje s prirodnim drvenim okvirom. Ili potpuno moderan, udoban kuhinjski kauč– ravno, slično kauču ili otomanu, s uklonjivim ili perivim presvlakama.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Boris

    Zašto bi netko želio kauč na razvlačenje u kuhinji? Jesu li kuhinjski prostori dovoljno veliki i sigurni za takvo rješenje?

    Odgovori
  2. Lucija Perković

    Zanimaju me specifičnosti ovog kauča na razvlačenje za kuhinju. Kakva je njegova veličina i dizajn? Može li se lako preoblikovati u ležaj? Ima li kakve mogućnosti dodatnih pretinaca za spremanje? Hvala na informacijama!

    Odgovori
Dodaj komentare