...

26 kutne sofe

Kauč u obliku slova L moderan je, kompaktan, udoban i ponekad puno funkcionalniji od svog linearnog kolege. Odabir modela za moderne dnevne sobe i spavaće sobe.

Moderne kutne sofe– sinonim opsega i razmjera. Sastoje se od velikog broja odjeljaka i vrlo su prostrani, zbog čega se kupuju uglavnom za prostrane sobe u kojima nema potrebe za uštedom prostora. Međutim, uvijek možete pronaći kompaktnu kutnu sofu s tri sjedala za malu spavaću sobu. Uz pomoć pravilno odabrane kutne sofe možete stvoriti prostor za opuštanje uz zid, u kutu sobe, ili kupiti otočni model i gurnuti ga u sredinu sobe.

Kutne sofe danas su"prestigle"u popularnosti linearne sofe. Prvo, To je relativno nova vrsta tapeciranog namještaja i lijepo ga je kupiti barem kao alternativu tradicionalnoj sofi. Drugo, kutne sofe su vrlo udobne, originalne i mogu se pohvaliti"naprednim" funkcionalnost.

Velika većina kutnih sofe– modularni dizajni. To jest, u velikoj shemi stvari, ovo je konstruktor koji se može rastaviti na njegove sastavne dijelove– fotelje, poufovi, kauči, lovesits ( sofe za dvoje & # 41;, i stvoriti potpuno novi scenarij prostora za sjedenje.

Moderne kutne sofe rasklapaju se u krevetu, opremljene su ugrađenim spremnicima za odlaganje, neki modeli imaju specifičnije funkcionalne dodatke– priložena polica, mini bar, Odvojivi stol. Udobnost prilikom opuštanja na sofi stvara se jastucima obloženim guskim perjem ili poliuretanskom pjenom ili zbijenim elastičnim trakama, kao i podesivim naslonima, pokretnim naslonima za ruke. Uklonjive navlake za kauč mogu se u bilo kojem trenutku oprati ili zamijeniti novim.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Bruno Šimić

    Gdje mogu pronaći različite vrste 26 kutnih sofa? Trebam nešto prostrano i udobno za svoj dnevni boravak. Možete li mi preporučiti neku trgovinu ili internetsku stranicu gdje mogu pronaći širok izbor 26 kutnih sofa? Hvala vam!

    Odgovori
Dodaj komentare