...

26 kreveta od jorgovana i ljubičice

Odlučili ste urediti spavaću sobu u lila tonovima, ali ne znate kako ostvariti san? Naš izbor fotografija pomoći će vam da odaberete prikladne predmete i pribor za interijer u svim nijansama lila.

Lila spavanje

Da bi spavaća soba dobila svijetlu osobnost, nije potrebno eksperimentirati s namještajem i umjesto uobičajenih predmeta za kućanstvo koristiti umjetničke predmete, lijepe, ali ne uvijek funkcionalne. Dovoljno je odabrati atipičnu paletu boja, na primjer, lila.

Lila spavaća soba– to nije nužno djevojačka opcija. Ljubičasti interijer također će odgovarati muškarcu, glavna stvar je koristiti prikladne nijanse u ukrasu– tamno, bogato i muževno.

S čime točno možemo oblikovati unutrašnjost lila spavaće sobe? Danas dizajneri i proizvođači aktivno koriste ovu boju. Nijanse ljubičaste relevantne su ne samo za tekstil i pribor, već i za presvlake. Kupite krevet s presvlakom od jorgovana– a spavaća soba više neće izgledati uobičajeno, čak i ako u njezinu unutrašnjost ne dodate druge ljubičaste nijanse. Unutrašnjost lila spavaće sobe može se organizirati uz pomoć akcenta. Na primjer, lila nadstrešnica, prekrivač, jastuci ili madrac mogu transformirati najstandardniji krevet. Možete ići dalje i ukrasiti spavaću sobu lila tapetama i zavjesama i igrati se s nijansama ljubičaste.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Luka Kovač

    Da li je moguće da se uzgajaju jorgovani i ljubičice u istom šarenom krevetu? Kako bi to izgledalo i da li ove biljke zahtijevaju slične uvjete za rast? Hvala na odgovoru!

    Odgovori
Dodaj komentare