...

25 dvokrevetne sofe

Dvokrevetna Sofa je možda najsvestranija vrsta tapeciranog namještaja i najviše odgovara našim idejama o udobnosti. U jednom ili drugom obliku prisutan je u svakom privatnom interijeru.

Tradicije i inovacije

Dvokrevetna sofa, počevši od interneta u., ukrašava Europske dnevne sobe. A u naše je vrijeme ovaj komad namještaja stekao univerzalizam širokog opsega. Stekao je mehanizme transformacije različitih vrsta i u rasklopljenom obliku naziva se kauč na razvlačenje– nezamjenjiv prostor za spavanje u gostinskoj sobi ili u malom stanu.

Kauč za dvije osobe pomoći će vam ako u dnevnoj sobi nema mjesta za masivni i prošireni tapecirani namještaj. A ako ima dovoljno prostora, onda od dvije mini sofe možete napraviti moderan i udoban "otok" odmor.

Ako vam je potreban set namještaja za kućnu kino sobu, modularne dvokrevetne sofe s naslonima i "iseljavanjem" oslonac za noge savršeno će odgovarati.

Proizvođači pridaju veliku važnost ergonomiji dizajna, praktičnosti mehanizama transformacije i dizajnu. Modeli netransformabilnih dvostrukih sofe klasičnih stilova postaju jedan od glavnih dizajnerskih akcenta interijera.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ana Kovačić

    Jeste li dostupni za rezervaciju 25 dvokrevetnih sofa? Želio bih znati cijenu po jednoj noći i mogu li se dogovoriti za popust ako rezerviram veći broj soba. Također bih volio znati više o sadržajima koji su dostupni u sobama i jeste li blizu raznih atrakcija i restorana. Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare