...

24 talijanske spavaće sobe

Set-izvrsno unutarnje rješenje za spavaću sobu. A talijanski set jamstvo je stvaranja sofisticiranog, elegantnog i funkcionalnog interijera.

Holistički interijer

Ako želite da unutrašnjost spavaće sobe izgleda cjelovito i skladno, izbjegavajte korištenje raspršenog namještaja u okruženju. Najbolje je odabrati i kupiti set namještaja koji će najbolje odgovarati vašim idejama o lijepom i ergonomskom životnom prostoru.

Udobnost i miran šarm– najvažnije kvalitete kada je u pitanju uređenje spavaće sobe. Namještaj za spavaću sobu iz Italije omogućit će stvaranje komorne i opuštajuće atmosfere u sobi. Predstavljena je slušalicama klasičnog i modernog stila, odlikuje se izvrsnim dizajnom i nenadmašnom udobnošću kućanstva.

Namještaj za spavaću sobu proizveden u Italiji opremljen je svim potrebnim elementima: garniture uključuju jednokrevetne i dvokrevetne krevete, prostrane komode i ormare, udobne noćne ormariće. Također treba napomenuti prisutnost u zbirkama namještaja takvih korisnih i ugodnih dodataka kao što su ogledala, pufovi, banketi, Nadstrešnice za krevete, lijepe prekrivače i ukrasni jastuci.

Za sobu tinejdžera možete kupiti set, koji uključuje stol i stolicu za stvaranje radnog kuta u sobi. Izvrsna dama oduševit će se spavaćom sobom, u čijem se interijeru, pored svih potrebnih komada namještaja, nalazi elegantan i funkcionalan toaletni stolić.

Talijanski namještaj izrađen je od masivnog drveta, iverice klase E1, tamburata, multistrata. Elementi klasičnih garnitura ukrašeni su posebnim luksuzom i pažnjom: dizajn namještaja koristi ručno rezbarenje i slikanje u tehnikama minijature, umetnute zlatom. Nasloni kreveta prekriveni su kožom i prošiveni ukrasnim gumbima, prednje strane ormara ukrašene su intarzijama. Za ukrašavanje modernog namještaja koriste se laminiranje i lak u boji.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Josip Barić

    Kakvo je ukrašavanje spavaćih soba s talijanskim stilom?

    Odgovori
Dodaj komentare