...

25 granitnih ploča

Granit je materijal jedinstvene čvrstoće i osebujne estetike. U dizajnu interijera koristi se zbog obje ove kvalitete.

Vrhunski materijal

Proizvođači namještaja cijene granit kao materijal za izradu vrhova kuhinjskih stolova za rezanje. Granitne ploče imaju svojstva odbijanja vode i prljavštine, ne podliježu trošenju. Radna površina neće patiti ako na nju stavite vruću tavu ili zaboravite koristiti dasku za rezanje, narežite kobasicu izravno na nju.

Granit– univerzalni materijal koji se savršeno "stisne" s bilo kojim okruženjem, modernim ili "starinskim". Da biste to osigurali, pomoći će vam ovdje postavljen izbor fotografija, od kojih se većina sastoji od kuhinjskih setova različitih stilova, opremljenih radnim pločama od granita različitih nijansi.

Neki proizvođači kuhinjskog namještaja koriste granitne radne površine za više od pukih radnih površina. Na primjer, kuhinjska kolekcija ama od AMA uključuje stol za blagovanje, čiji je vrh izrađen od granita. Sviđa vam se i ova ideja? – Zatim Upoznajte i druge modele stolova za blagovanje, zajedno s granitnim pločama. Stolna računala iz računala i stolna računala iz računala imaju funkciju transformacije. A model Aine marke Ainea& Internet Jednostavno izgleda vrlo originalno– stolić za kavu opremljen je okruglim vrhom od crnog granita.

U našem izboru pronaći ćete primjere upotrebe granita ne samo u kuhinji– dakle, od ovog materijala izrađen je countertop Moidodir Aposinia 800, a obrubljen je i kunaom ugrađene kupke aposinia.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Marija Rukavina

    Koliko kvadratnih metara pokrivaju 25 granitnih ploča?

    Odgovori
Dodaj komentare