...

24 hi-tech kuhinje

Vanjske manifestacije hi-tech kuhinje-jasne linije, konciznost, funkcionalnost. Njegov unutarnji sadržaj je visoka tehnologija.

Jedan od najpopularnijih stilova u dizajnu kuhinje– hi-tech. Koja je njegova privlačnost? Osnovni princip hi-tech kuhinje– ništa suvišno. Ovdje nećete pronaći male detalje u uređenju interijera, samo jasne linije, pravilni geometrijski oblici, proporcionalnost i korištenje prostora s maksimalnom korisnošću.

Uglavnom, hi-tech kuhinje imaju jasnu podjelu na zone i izražen otočni dio. Hi-tech kuhinje teško je zamisliti bez obilja visoke tehnologije. Štoviše, oni imaju veze sa svime: kućanskim aparatima, namještajem i svjetlom. Odabir namještaja i kućanskih aparata u hi-tech kuhinji, dati prednost "hladno" nijanse, metalni i stakleni detalji. Boja ručki, pričvršćivača i drugih elemenata također bi se trebala kombinirati s cjelokupnim stilom prostorije.

Slavine i cijevi obično se ostavljaju na vidiku. Ovo je vrsta "čipa" hi-tech. Glavne boje kuhinja u ovom stilu uključuju bijelu, sivu i crnu. Još jedna karakteristična značajka hi-tech kuhinja– sjaj. Otuda obilje sjajnih površina i dobro odabrana rasvjeta & # 40; usmjereni izvori svjetlosti i pozadinsko osvjetljenje & # 41;.

Ako ste se odlučili za hi-tech, zapamtite: posebni znakovi takve kuhinje– stil i visoka tehnologija.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Matija Burić

    Koji su specifični hi-tech elementi u tim kuhinjama? Jesu li opremljene najnovijom tehnologijom? Koliko praktične i funkcionalne su za svakodnevno kuhanje? Imaju li posebne funkcije koje olakšavaju pripremu hrane?

    Odgovori
Dodaj komentare